Örme Kumaş

Örme Kumaş

İskur Grup olarak entegre tesislerimizin önemli bir tesisi olan örme kumaşlar spor giyimde en çok kullanılan kumaş tipidir. Türk hazır giyim ihracatında da en büyük paya örmeden mamul hazır giyim ürünleri sahiptir.

Kısa ve orta dönemde de örmeden mamul hazır giyim ürünlerinde rekabet avantajımızın geliştiğini düşünüyoruz. Bu da bizi örme kumaş ve örme kumaş terbiyesine yatırım yapmaya yöneltmiştir.

Farklı müşteri taleplerini karşılayabilecek ve yüksek kalitedeki ipliklerimizi kumaşa dönüştürecek modern bir örme tesisine sahibiz. Tesislerimizde en son teknoloji makine parkuruna sahip olmamız ile  Süprem, Süprem Elastan, İki ipllik, İki iplik elastan, Üç İplik interlok, Ribana, Ribana elastan, Punto Milano, Punto di Roma, Kaşkorse, Tek toplama pike, Krep, Fantezi, Raporlu ve Selanik üretim çeşitliliği ile hizmet vermemizi sağlamaktadır.  

Yurtiçi ve yurtdışındaki moda ve kaliteye dönük hazır giyim üreticilerine sunulan kumaşlarımız 4 kıtada 30’u aşkın ülkeye sevk edilmektedir.

Son yıllardaki başlıca yatırım alanlarımızdan olan boya & apre tesisi ile örme kumaşlarımızın bitim işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Biz kendimizi, müşterilerimiz için dünya kalitesinde iplik ve kumaş üretmeye adadık.