Boya

Boya

İskur Grup olarak tekstilde orta ölçekli, esnek ve entegre bir yapılanmayı tercih ederek, Hazır giyim ticaretinin ana pazarından olan batı pazarlarında giderek mamul ürün almaya dönük eğilim, bizleri de entegrasyona yöneltmektedir.

Çok çeşitli elyaflardan üretilen iplikler, ipliklerin yuvarlak örme kumaşa dönüşümü ve ham yuvarlak örme kumaşların yüksek haslıklarda boya & apresi modern tesislerimizde gerçekleştirmekteyiz.

Elyaftan çıkılan yolculuğu bitmiş mamul ürüne dönüştürerek entegre üretimler sağlanmaktadır.

Tüp ve açık en formundaki yuvarlak örme kumaşların en iyi kalitede Kasar, Boya, Baskı, Özel bitim işlemleri, Şardon, Karbon fırça ve Kalender işlemleri boyar madde ve kimyasal madde kullanımı ile yüksek renk haslıklarında, çevreye, doğaya ve insan sağlığına olan hassasiyetimizle gerçekleştiriyoruz.

İplik, yuvarlak örme ve enerjide olduğu gibi boya & apre tesisi de İskur Grup işletmelerinin çözüm yaratma anlayışıyla kurulmuştur.

Modern makina parkuru, yüksek haslık değerlerinin garantisini sağlayan laboratuar ve deneyimli personellerimiz ile boya & apre tesisimizin sağlıklı, kaliteli ve güvenilir ortamda ürünlerin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.