Filo Kiralama

Filo Kiralama

MARFİ OTOMOTİV olarak operasyonel ve sektörel iş süreçlerine hakim olan dinamik ve tecrübeli uzman kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreterek ‘’ Daima Müşteri Memnuniyeti’’ ilkesi ile hareket etmekteyiz.

Yüksek hizmet standardını gerek bölgesel ve gerekse Türkiye genelinde sağlayarak, bu hizmetleri müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirmek, analiz etmek, hızlı ve güvenilir bir şekilde fark yaratan uygulamalarımız ile öne çıkma prensibi, bizimle iş ortaklarımız arasında vazgeçilmez bir tercih nedeni olmaktadır.
Tercih edilme yönlerimizden öne çıkan başlıca unsurlarımız; Müşterilerimizin istedikleri aracı, istedikleri süre boyunca, istedikleri para biriminde, kendilerine özel hazırlanabilen ödeme planları doğrultusunda ve farklı hizmetlerle tedarik edebilmektedir.

Sahip olduğumuz ve sunduğumuz bu çok çeşitli hizmetimiz ile bir çok kurumsal müşterimizin iş süreçlerinde destek olmak ve aynı zamanda maliyet verilerinin yükünü hafifleterek müşteri nezdinde fark yaratmak MARFİ OTOMOTİV olarak bizim gurur kaynağımız olmaktadır.